VIDEÁ

BODY&FUTURE: KAKAOVÁ NOVINKA

Body&Future CACAO budeš milovať. Neodolateľná kakaová chuť a vôňa sprevádzaná ovseným, mandľovým a kokosovým nápojom.

Body&Future rastlinné nápoje VEGGIE

Body&Future veggie predstavuje rad vegánskych rastlinných mliek, ktoré v porovnaní s inými produktami na trhu obsahujú vyšší podiel orechov a biologicky aktívnych zložiek prospešných pre ľudské zdravie. Naše produkty majú 100% recyklovateľný PET obal, a to vrátane PET sleevu.

Body&Future vitamínove vody

Body&Future vitamínové vody sú s vysokou pridanou hodnotou a výnimočným zložením. Nájdete v nich veľké množstvo vitamínov, minerálov, ktoré dopĺňajú zdraviu prospešné látky a funkčné antioxidanty. Prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému a sú bez pridaného cukru. Bez konzervačných látok, bez GMO, bez umelých sladidiel a bez chémie.

BODY&FUTURE RASTLINNÉ NÁPOJE V EKOLOGICKOM OBALE

BODY&FUTURE RASTLINNÉ NÁPOJE V EKOLOGICKOM OBALE: Sú obohatené o vegánsky vitamín D3 a vápnik, ktorý sa stará o správne fungovanie svalov a kostí. Nápoje v sebe spájajú dokonale krémovú a lahodnú chuť s neobmedzeným využitím či už do kávy, pri varení, pečení alebo k cereáliám.

BODY&FUTURE: koncept značky

Milan Pašmík, spolutvorca konceptu BODY&FUTURE Vám priblíži víziu a príbeh našej značky. BODY&FUTURE vznikla v roku 2016 s ambíciou prinášať vyvážené potravinové alternatívy v tej najvyššej kvalite. Naše produkty sú investíciou do Vašej zdravej budúcnosti, sú jedinečné nie len svojou kvalitou, ale aj vyváženou chuťou a zložením, ktoré je doplnené o funkčné látky.