Späť na zoznam
feb 8, 2021
Blog

VEGANUARY s Body&Future

Počuli ste už o januárovej výzve Veganuary? Nezisková organizácia vyzýva ľudí, aby sa aspoň na mesiac stali vegánmi a pomohli tak nielen svojmu zdraviu, ale aj našej planéte. Tak čo, vyskúšate si aj vy mesiac na rastlinnej strave?

Iniciatíva Veganuary vznikla v roku 2014 a dnes majú viac ako 1 000 000 účastníkov z 192 krajín sveta. Veganuary sa teší svojmu úspechu aj vďaka športovcom, politikom, umelcom, ekologickým aktivistom a celebritám, ktoré výzvu podporujú. S iniciatívou sa spájajú známe nemá ako Paul McCartney, Joaquin Phoenix, Kim Kardashian a mnoho ďalších.

Veganuary s Body&Future a eDeliou

Aj my Body&Future sme sa rozhodli túto výzvu podporiť a ukázať ľuďom, že vegánska strava nemusí byť vôbec nudná, ale naopak zdravá a plná zaujímavých kombinácií. Ako u nás výzva vyzerala?

V spolupráci s eDeliou sme sa rozhodli potešiť našich influencerov a pripravili sme si pre nich zdravé balíčky plné vegánskych surovín a produktov. Vďaka pestrému sortimentu, kvalite a čerstvosti, ktorú eDelia ponúka to nebol žiadny problém. Influenceri si tak mohli vyskúšať, aké jednoduché a chutné je pripraviť vegánske jedlo.

 

 

 

Zo surovín si mohli pripraviť vegánske raňajky, hlavné jedlo a dezert. Ak by ste si chceli vyskúšať aj vy vegánske recepty, nájdete ich:

 

  1. Raňajky: Avokádová nátierka
  2. Hlavné jedlo: Krémové špagety
  3. Dezert: Vegánske lievance

 

 

Veľmi nás teší, že sa do výzvy Veganuary zapojilo veľa influencerov a my sme tak mohli vďaka sociálnym sieťam sledovať, ako sa im vo výzve darí.