VEGANUARY 2022

VEGANUARY

LUNTER A BODY&FUTURE

Začnite nový rok 2022 spolu s nami – ZMENOU K LEPŠIEMU. Pridajte sa do januárovej výzvy VEGANUARY a spoločne zlepšime náš svet, stravovacie návyky a prispejme ku zdravšej planéte. Vyskúšajme sa počas 31 dní stravovať vegánsky. Doprajme telu čistú rastlinnú stravu, ktorá je plná vitamínov a zdraviu prospešných látok. A nielen to. Počas 1 mesiaca, v ktorom sa budeme stravovať vegánsky, vieme ušetriť približne 41 200 ton CO2 a 2,5 milióna litrov vody (ak sa do výzvy zapojí 350 000 ľudí). (https://vegconomist.com/hot-off-the-vegan-press/veganuary-2020-will-save-co2-eq-of-450000-flights-and-over-million-animals/). Spoločne tiežvieme zachrániť nevinné životy zvierat, ktoré sú často držané v nehumánnych podmienkach. 

Tak čo, ideme na to? 

Spojili sme sa so slovenskou značkou LUNTER, ktorá rovnako ako aj Body&Future prináša moderné a vyvážené rastlinné potravinové alternatívy v najvyššej kvalite s ohľadom na naše životné prostredie. V ich portfóliu produktov môžeme nájsť LUNTER Tofu či chutné a zdravé produkty z LUNTER Tofu, ktoré sú vyrábané zo sóje pestovanej v povodí Dunaja. Všetky produkty Body&Future a LUNTER sú bez GMO, konzervačných látok, cholesterolu a ľahko stráviteľné. Preto sú ideálnou voľbou aj počas vegánskej januárovej výzvy. Zamerajme sa na lokálne potraviny a nakupujme na Slovensku.  Aj tak vieme minimalizovať náš podiel CO2. 

Na našich webových stránkach a sociálnych sieťach (Body&Future a LUNTER) sa dozviete množstvo užitočných informácií o vegánskom stravovaní a ekológii. Rovnako môžete u nás a na webovej stránke LUNTER ( www.lunter.com)  nájsť veľmi chutné a zdravé vegánske recepty, ktoré vám uľahčia každodenné rozmýšľanie nad otázkou: „čo dnes na raňajky, obed či večeru?“. Spoznajte tak nové druhy zeleniny a vegánske produkty. 

Dajte nám prostredníctvom sociálnych sietí vedieť, ako sa vám darí. Vyskúšajte do vašej vegánskej januárovej výzvy zaradiť Body&Future a LUNTER produkty a dajte nám vedieť, ako vám chutili. Pochváľte sa nám so svojimi vegánskymi jedlami na sociálnych sieťach. Sledujte nás na sociálnych sieťach a zapojte sa do súťaže o atraktívne ceny, ako napríklad kávovar Tassimo a balíček produktov Body&Future a Lunter. Viac sa dozviete na našom instagrame @bodyandfuture.

Veríme, že budú nielen výborne vyzerať, ale aj skvele chutiť. Vyzvite do výzvy svojich kamarátov, rodinu a známych. Budeme veľmi radi, ak sa do výzvy zapojí čo najviac ľudí a budeme tak môcť spoločne prispievať ku krajšiemu a lepšiemu svetu. A nielen to. Budeme sa aj  oveľa lepšie cítiť.

Rovnako nám dajte vedieť, ako váš mesiac vyzeral. Čo bolo pre vás najťažšie a naopak, čo vás príjemne prekvapilo. 

Táto výzva je skvelá príležitosť, ako vyskúšať nové chute a jedlá, naučiť sa nové spôsoby prípravy jedla a zmeniť váš celkový pohľad na vegánstvo, prípadne sa zbaviť predsudkov. Môžete sa rovnako naučiť nakupovať „zodpovednejšie“ a uvedomovať si svoj dopad na planétu, ktorý každý z nás ako konzument má. Veríme, že výzva pre vás bude prínosná a budete v nej pokračovať aj po skončení. 

 

Výzvu VEGANUARY aj chutné inšpirácie môžete sledovať na našich sociálnych sieťach:

facebook.com/lunter.sk

facebook.com/bodyandfuture

 

instagram.com/lunter.sk

instagram.com/bodyandfuture

 

 

PREČÍTAJTE O VÝZVE VIAC TU...