Recepty

apr 5, 2022
Recepty

Vegan Veľkonočný baranček

Veľkonočný baranček nemôže chýbať na žiadnom veľkonočnom stole. Tento rok ho ale vyskúšajte pripraviť inak - a to vo vegánskej verzii. Vyskúšajte tento rýchly a vynikajúci recept a ohúrte ním návštevu.…

apr 5, 2022
Recepty

Kari polievka s kokosovým nápojom

Fantastická jarná zeleninová polievka, dochutená kari korením a kurkumou. Celú polievku dokonale zjemní a dodá jej výbornú chuť Body&Future kokosový nápoj.

apr 5, 2022
Recepty

Vegan ovocná kaša

Rýchla raňajková kaša s čučoriedkami, ríbezľami a malinami ktorá spraví váš deň o niečo krajší. Pridajte Body&Future kokosové mlieko, vaše obľúbené ovocie a začnite váš deň s úsmevom.

mar 3, 2022
Recepty

Vegan pórová polievka

Jar sa nám pomaly blíži a s ňou aj všetko zelené na tanieri. Vyskúšajte výborný a veľmi jednoduchý recept na pórovú polievku, ktorá skvele zahreje a zasýti. Buďte na jar pripravení.

jan 28, 2022
Recepty

Vegan pastiersky koláč

Tradičný pastiersky koláč vo vegan prevedení s údeným Lunter Tofu. Výborná slaná pochúťka pre celú rodinu, ktorú pripravíte v jednej zapekacej mise.

jan 24, 2022
Recepty

Vegan fazuľová polievka

Vyskúšajte tradičnú fazuľovú polievku na netradičný vegan spôsob. Dokonale zasýti a Lunter Tofu jej dodá tú pravú údenú chuť. Výborná na obed či večeru.

jan 17, 2022
Recepty

Vegan tortilla s tofu

Chystáte sa na víkendový výlet, turistiku či prechádzku do prírody? Potom je vegan tortilla s tofu pre vás ideálnym spoločníkom. Stačí pár ingrediencií a výborné, zdravé a rýchle jedlo je na svete.