Späť na zoznam
nov 12, 2021
VIDEÁ

Body&Future rastlinné nápoje VEGGIE

Body&Future veggie predstavuje rad vegánskych rastlinných mliek, ktoré v porovnaní s inými produktami na trhu obsahujú vyšší podiel orechov a biologicky aktívnych zložiek prospešných pre ľudské zdravie. Naše produkty majú 100% recyklovateľný PET obal, a to vrátane PET sleevu.

Body&Future veggie predstavuje rad vegánskych rastlinných mliek, ktoré v porovnaní s inými produktami na trhu obsahujú vyšší podiel orechov a biologicky aktívnych zložiek prospešných pre ľudské zdravie. Naše produkty majú 100% recyklovateľný PET obal, a to vrátane PET sleevu. Sme jedni z prvých, ktorí majú etiketu z PET materiálu, vďaka čomu je fľaša jednoducho a plne recyklovateľná. PET materiál je pri 100% recyklácii akceptovateľnou formou obalu a náš spôsob spracovania je oveľa šetrnejší v porovnaní so sklom.

Naše produkty si zachovávajú pôvodné zloženie a kvalitu výživových hodnôt počas celej doby trvanlivosti. Samotná výroba a recyklácia skla je oveľa energeticky náročnejšia ako recyklácia PET materiálu, čím prichádza aj k väčšej uhlíkovej stope. V porovnaní so sklom hovoríme o 5x menšej spotrebe palív, ktoré sa produkujú pri roztápaní materiálu.

 video credit: @kristianborzy