Späť na zoznam
nov 6, 2021
VIDEÁ

BODY&FUTURE RASTLINNÉ NÁPOJE V EKOLOGICKOM OBALE

BODY&FUTURE RASTLINNÉ NÁPOJE V EKOLOGICKOM OBALE: Sú obohatené o vegánsky vitamín D3 a vápnik, ktorý sa stará o správne fungovanie svalov a kostí. Nápoje v sebe spájajú dokonale krémovú a lahodnú chuť s neobmedzeným využitím či už do kávy, pri varení, pečení alebo k cereáliám.

Nápoje obohatené o vegánsky vitamín D3 a vápnik, ktorý sa stará o správne fungovanie svalov a kostí. Nápoje v sebe spájajú dokonale krémovú a lahodnú chuť s neobmedzeným využitím či už do kávy, pri varení, pečení alebo k cereáliám.

82% nášho obalu je vyrobených z obnoviteľných zdrojov: dreva a cukrovej trstiny. Taktiež aj uzáver a vnútorné vrstvy obalu sú vyrobené z cukrovej trstiny, bez palmového oleja alebo živočíšneho tuku.

Pri výrobe obalu sa vyprodukuje o 19% menej CO2 v porovnaní s bežným kartónovým obalom. Cukrová trstina počas svojho rastu pohlcuje už existujúci CO2, čím zmierňuje klimatické zmeny oproti čistému podielu CO2 z fosílnych zdrojov.

Obal patrí rovnako ako ostatné nápojové kartóny do žltého alebo oranžového kontajnera (záleží od vašej obce alebo mesta či zberovej spoločnosti). Obal pred vyhodením stlačte, popučte alebo zošliapnite.